Wyniki turnieju

ℹ️5 edycja turnieju o Puchar Sołtysa już za nami. Udział w niej wzięło 40 drużyn deblowych, 71 singlistów oraz 11 drużyn w konkurencji Mixt (wyniki poniżej).

Zawodnicy startujący w tym wydarzeniu przyjechali do nas z całej Polski, Czech oraz Słowacji, co sprawiło, że poziom sportowy był bardzo wysoki (liczba mistrzów na metr kwadratowy była wysoka).

W trakcie oraz po turnieju otrzymaliśmy mnóstwo słów uznania, za które bardzo dziękujemy. Pragniemy podziękować Sołtysowi, gospodarzowi – Dworek Uroczysko, sponsorom: główny Olza Logistic, sponsorzy: Hamaki Potenza, Willa Jerzykówka, Floating Cieszyn, Drukarnia Offset druk i Media, Browar Cieszyn, MW Technology, oraz ludziom, którzy nam pomogli: AKFS Zamarski, szczególnie: Michał, Tomek, Paulina, Adrian, Piotrek, Damian, Natalia, klubowi @Krakowski Klub Piłki Stołowej, firmie Leonhart Polska, Karolowi i Jagnie, oraz wszystkim, którzy pomogli.

Kolejna edycja będzie 2 dniowa i wprowadzi nowy format, który przedstawimy w dniu jutrzejszym. Wkrótce wrzucimy również filmy z wybranymi meczami.

Wyniki:

✅OPEN SINGLES:

1.Šimon VÁROŠ (SVK)

2.Krzysztof WARZECHA (POL)

3.Vojtech HOLUB (CZE)

✅OPEN DOUBLES:

1.Šimon VÁROŠ (SVK) – Peter CINGEL (SVK)

2.Michał LIPIŃSKI (POL) – Tomasz LESIŃSKI (POL)

3.Grzegorz ZAWIŁOWICZ (POL) – Krzysztof WARZECHA (POL)

✅MIXT:

1.Jana PANKOVA (SVK) – Šimon VÁROŠ (SVK)

2.Anna LAMPERSKA (POL) – Krzysztof WARZECHA (POL)

3.Sybilla ZWIERKO (POL) – Michał LIPIŃSKI (POL)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top