Aktualna lista uczestników

Aktualna lista zapisanych uczestników

🟡OPEN DOUBLES:

  1. Wytyrani / Arkadiusz Pitak, Jarosław Wanatowicz
  2. Gwiazdy / Karina Zwierko, Sybilla Zwierko
  3. Pitbulle / Marek Borecki, Marek Zwierko
  4. Seniorzy / Mirosław Kielar, Kamil Chalczyński
  5. Farciochy / Grzegorz Zawiłowicz, Krzysztof Warzecha
  6. Weterani / Łukasz Bombol, Remigiusz Fleszar
  7. KM Team / Katarzyna Przystalska, Marek Milewski
  8. Muminki / Tomasz Lesiński, Michał Lipiński
  9. Padres / Grzegorz Żakowski, Paweł Adomenas
  10. Rycerze Złamanego Drążka / Marcin Ścibik, Piotr Palac
  11. 2U2 / Michal Stasiov, Jaroslav Holik
  12. Ogary / Mateusz Gawlik, Karol Kwiatkowski
  13. BooWoo / Pawel Winkowski , Michal Koptiš
  14. Tyranozaury / Mateusz Mazur, Jarosław Oreszuk
  15. FnS / Filip Łątka, Sebastian Tyszkiewicz
  16. KS / Sebastian Koćwin, Jacek Szczepański
  17. Łódzkie Bebzole / Mateusz Bechaj, Bartłomiej Bartoszek
  18. Beskid Rally / Tomek Sapela, szuka pary
  • Wytyrani / Arkadiusz Pitak, Jarosław Wanatowicz
  • Gwiazdy / Karina Zwierko, Sybilla Zwierko
  • Pitbulle / Marek Borecki, Marek Zwierko
  • Seniorzy / Mirosław Kielar, Kamil Chalczyński
  • Farciochy / Grzegorz Zawiłowicz, Krzysztof Warzecha
  • Weterani / Łukasz Bombol, Remigiusz Fleszar
  • KM Team / Katarzyna Przystalska, Marek Milewski
  • Muminki / Tomasz Lesiński, Michał Lipiński
  • Padres / Grzegorz Żakowski, Paweł Adomenas
  • Rycerze Złamanego Drążka / Marcin Ścibik, Piotr Palac
  • 2U2 / Michal Stasiov, Jaroslav Holik
  • Ogary / Mateusz Gawlik, Karol Kwiatkowski
  • BooWoo / Pawel Winkowski , Michal Koptiš
  • Tyranozaury / Mateusz Mazur, Jarosław Oreszuk
  • FnS / Filip Łątka, Sebastian Tyszkiewicz
  • KS / Sebastian Koćwin, Jacek Szczepański
  • Łódzkie Bebzole / Mateusz Bechaj, Bartłomiej Bartoszek
  • Beskid Rally / Tomek Sapela, szuka pary
  • 🟣CLASSIC:

    1. Top Gun / Marcin Ścibik, Michał Brzęczek
    2. Figo Fagot / Adrian Wiecheć, Kamil Żebrok
    3. Fantasy Team / Arkadiusz Pitak, Bartek Golonka
    4. Gwiazdy / Karina Zwierko, Sybilla Zwierko
    5. Pitbulle / Marek Borecki, Marek Zwierko
    6. Seniorzy / Mirosław Kielar, Kamil Chalczyński
    7. Weterani / Łukasz Bombol, Remigiusz Fleszar
    8. KM Team / Katarzyna Przystalska, Marek Milewski
    9. Jato / Tomasz Lesiński, Jarosław Wanatowicz
    10. Padres / Grzegorz Żakowski, Paweł Adomenas
    11. Nie ma lipy / Krzysztof Warzecha, Michał Lipiński
    12. Weldersi / Piotr Palac, Tomasz Koliński
    13. 2U2 / Michal Stasiov, Jaroslav Holik
    14. C19 / Radosław Rychły, Tomasz Mizia
    15. Floating jest nasz / Mateusz Gawlik, Grzegorz Zawiłowicz
    16. BooWoo / Pawel Winkowski , Michal Koptiš
    17. Tyranozaury / Mateusz Mazur, Jarosław Oreszuk
    18. FoFO II / Jacek Grzybek, Sebastian Wawrzyński
    19. Team XD / Dariusz Grabowski, Kamil Przegendza
    20. FnS / Filip Łątka, Sebastian Tyszkiewicz
    21. Spagety / Kamil Hustak, Lubomir Sugar
    22. Lysica / Michał Holienka, Mario Kovac
    23. KS / Sebastian Koćwin, Jacek Szczepański
    24. Łódzkie Bebzole / Mateusz Bechaj, Bartłomiej Bartoszek
    25. Luzaki / Tomek Sapela, Karol Kwiatkowski
  • Top Gun / Marcin Ścibik, Michał Brzęczek
  • Figo Fagot / Adrian Wiecheć, Kamil Żebrok
  • Fantasy Team / Arkadiusz Pitak, Bartek Golonka
  • Gwiazdy / Karina Zwierko, Sybilla Zwierko
  • Pitbulle / Marek Borecki, Marek Zwierko
  • Seniorzy / Mirosław Kielar, Kamil Chalczyński
  • Weterani / Łukasz Bombol, Remigiusz Fleszar
  • KM Team / Katarzyna Przystalska, Marek Milewski
  • Jato / Tomasz Lesiński, Jarosław Wanatowicz
  • Padres / Grzegorz Żakowski, Paweł Adomenas
  • Nie ma lipy / Krzysztof Warzecha, Michał Lipiński
  • Weldersi / Piotr Palac, Tomasz Koliński
  • 2U2 / Michal Stasiov, Jaroslav Holik
  • C19 / Radosław Rychły, Tomasz Mizia
  • Floating jest nasz / Mateusz Gawlik, Grzegorz Zawiłowicz
  • BooWoo / Pawel Winkowski , Michal Koptiš
  • Tyranozaury / Mateusz Mazur, Jarosław Oreszuk
  • FoFO II / Jacek Grzybek, Sebastian Wawrzyński
  • Team XD / Dariusz Grabowski, Kamil Przegendza
  • FnS / Filip Łątka, Sebastian Tyszkiewicz
  • Spagety / Kamil Hustak, Lubomir Sugar
  • Lysica / Michał Holienka, Mario Kovac
  • KS / Sebastian Koćwin, Jacek Szczepański
  • Łódzkie Bebzole / Mateusz Bechaj, Bartłomiej Bartoszek
  • Luzaki / Tomek Sapela, Karol Kwiatkowski
  • 🔵AMATOR:

    1. Pędzące Ślimaki / Wojciech Skupień, Patryk Henek
    2. Anonymous II Skoczów 2 / Maciej Szeliga, Michał Bobola
    3. Figo Fagot / Adrian Wiecheń, Kamil Żebrok
    4. Fachowcy / Mario, Jacek Szymura
    5. Anonymous Skoczów / Dominik Suder, Leszek Suder
    6. Blitzkrieg / Michał Brzęczek, Tomasz Koliński
    7. Obiboki Team / Andrzej Pletnicki, Piotr Gałosz
    8. C19 / Radosław Rychły, Tomasz Mizia
    9. Leśne Wiewiórki / Jonasz Kuminek, Dawid Podżorski
    10. Paka / Paulina Bujok, Władysław Kahanek
    11. Monemi / Monika Urbaniak, Mariusz Sobol
    12. Kamień / Irek Pawełek, Wojciech Drabiniok
    13. FoFO / Jacek Grzybek, Sebastian Wawrzyński
    14. Team XD / Dariusz Grabowski, Kamil Przegendza
    15. Lysica / Michał Holienka, Mario Kovac
    16. Spagety / Kamil Hustak, Lubomir Sugar
    17. Drink Team / Sebastian Łasak, Łukasz Beńko
    18. Cichociemni / Łukasz Kala, Piotr Waniek
    19. Bielska 46 / Karol Podlak, Dawid janoszek
  • Pędzące Ślimaki / Wojciech Skupień, Patryk Henek
  • Anonymous II Skoczów 2 / Maciej Szeliga, Michał Bobola
  • Figo Fagot / Adrian Wiecheń, Kamil Żebrok
  • Fachowcy / Mario, Jacek Szymura
  • Anonymous Skoczów / Dominik Suder, Leszek Suder
  • Blitzkrieg / Michał Brzęczek, Tomasz Koliński
  • Obiboki Team / Andrzej Pletnicki, Piotr Gałosz
  • C19 / Radosław Rychły, Tomasz Mizia
  • Leśne Wiewiórki / Jonasz Kuminek, Dawid Podżorski
  • Paka / Paulina Bujok, Władysław Kahanek
  • Monemi / Monika Urbaniak, Mariusz Sobol
  • Kamień / Irek Pawełek, Wojciech Drabiniok
  • FoFO / Jacek Grzybek, Sebastian Wawrzyński
  • Team XD / Dariusz Grabowski, Kamil Przegendza
  • Lysica / Michał Holienka, Mario Kovac
  • Spagety / Kamil Hustak, Lubomir Sugar
  • Drink Team / Sebastian Łasak, Łukasz Beńko
  • Cichociemni / Łukasz Kala, Piotr Waniek
  • Bielska 46 / Karol Podlak, Dawid janoszek
  • 🟢GOALIE WAR:

    1. Michał Brzęczek
    2. Mario
    3. Arek Pitak
    4. Tomek Sapela
    5. Sylwia Zwierko
    6. Karina Zwierko
    7. Marek Zwierko
    8. Marek Borecki
    9. Mirosław Kielar
    10. Kamil Chalczyński
    11. Gregi – Grzegorz Zawiłowicz
    12. Łukasz Bombol
    13. Marek Milewski
    14. Tomasz Lesiński
    15. Paweł Winkowski
    16. Jarosław Oreszuk
    17. Mateusz Mazur
    18. Mateusz Gawlik
    19. Michał Lipiński
    20. Adrian Wiecheć
    21. Sebastian Tyszkiewicz
    22. Michał Holienka
    23. Mario Kovac
    24. Kamil Hustak,
    25. Lubomir Sugar
    26. Mateusz Bechaj
    27. Bartłomiej Bartoszek
    28. Sebastian Koćwin
    29. Tomasz Mizia
    30. Michal Stasiov
    31. Jaroslav Holik
  • Michał Brzęczek
  • anonymous

  • Mario
  • Arek Pitak
  • Tomek Sapela
  • Sylwia Zwierko
  • Karina Zwierko
  • Marek Zwierko
  • Marek Borecki
  • Mirosław Kielar
  • Kamil Chalczyński
  • Gregi – Grzegorz Zawiłowicz
  • Łukasz Bombol
  • Marek Milewski
  • Tomasz Lesiński
  • Paweł Winkowski
  • Jarosław Oreszuk
  • Mateusz Mazur
  • Mateusz Gawlik
  • Michał Lipiński
  • Adrian Wiecheć
  • Sebastian Tyszkiewicz
  • Michał Holienka
  • Mario Kovac
  • Kamil Hustak,
  • Lubomir Sugar
  • Mateusz Bechaj
  • Bartłomiej Bartoszek
  • Sebastian Koćwin
  • Tomasz Mizia
  • Michal Stasiov
  • Jaroslav Holik
  • Leave a Comment

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Scroll to Top