Puchar Sołtysa w futbolu stołowym

Aktualna lista zapisanych uczestników

🟡OPEN DOUBLES:

  1. Wytyrani / Arkadiusz Pitak, Jarosław Wanatowicz
  2. Gwiazdy / Karina Zwierko, Sybilla Zwierko
  3. Pitbulle / Marek Borecki, Marek Zwierko
  4. Seniorzy / Mirosław Kielar, Kamil Chalczyński
  5. Farciochy / Grzegorz Zawiłowicz, Krzysztof Warzecha
  6. Weterani / Łukasz Bombol, Remigiusz Fleszar
  7. KM Team / Katarzyna Przystalska, Marek Milewski
  8. Muminki / Tomasz Lesiński, Michał Lipiński
  9. Padres / Grzegorz Żakowski, Paweł Adomenas
  10. Rycerze Złamanego Drążka / Marcin Ścibik, Piotr Palac
  11. 2U2 / Michal Stasiov, Jaroslav Holik
  12. Ogary / Mateusz Gawlik, Karol Kwiatkowski
  13. BooWoo / Pawel Winkowski , Michal Koptiš
  14. Tyranozaury / Mateusz Mazur, Jarosław Oreszuk
  15. FnS / Filip Łątka, Sebastian Tyszkiewicz
  16. KS / Sebastian Koćwin, Jacek Szczepański
  17. Łódzkie Bebzole / Mateusz Bechaj, Bartłomiej Bartoszek
  18. Beskid Rally / Tomek Sapela, szuka pary

🟣CLASSIC:

  1. Top Gun / Marcin Ścibik, Michał Brzęczek
  2. Figo Fagot / Adrian Wiecheć, Kamil Żebrok
  3. Fantasy Team / Arkadiusz Pitak, Bartek Golonka
  4. Gwiazdy / Karina Zwierko, Sybilla Zwierko
  5. Pitbulle / Marek Borecki, Marek Zwierko
  6. Seniorzy / Mirosław Kielar, Kamil Chalczyński
  7. Weterani / Łukasz Bombol, Remigiusz Fleszar
  8. KM Team / Katarzyna Przystalska, Marek Milewski
  9. Jato / Tomasz Lesiński, Jarosław Wanatowicz
  10. Padres / Grzegorz Żakowski, Paweł Adomenas
  11. Nie ma lipy / Krzysztof Warzecha, Michał Lipiński
  12. Weldersi / Piotr Palac, Tomasz Koliński
  13. 2U2 / Michal Stasiov, Jaroslav Holik
  14. C19 / Radosław Rychły, Tomasz Mizia
  15. Floating jest nasz / Mateusz Gawlik, Grzegorz Zawiłowicz
  16. BooWoo / Pawel Winkowski , Michal Koptiš
  17. Tyranozaury / Mateusz Mazur, Jarosław Oreszuk
  18. FoFO II / Jacek Grzybek, Sebastian Wawrzyński
  19. Team XD / Dariusz Grabowski, Kamil Przegendza
  20. FnS / Filip Łątka, Sebastian Tyszkiewicz
  21. Spagety / Kamil Hustak, Lubomir Sugar
  22. Lysica / Michał Holienka, Mario Kovac
  23. KS / Sebastian Koćwin, Jacek Szczepański
  24. Łódzkie Bebzole / Mateusz Bechaj, Bartłomiej Bartoszek
  25. Luzaki / Tomek Sapela, Karol Kwiatkowski

🔵AMATOR:

  1. Pędzące Ślimaki / Wojciech Skupień, Patryk Henek
  2. Anonymous II Skoczów 2 / Maciej Szeliga, Michał Bobola
  3. Figo Fagot / Adrian Wiecheń, Kamil Żebrok
  4. Fachowcy / Mario, Jacek Szymura
  5. Anonymous Skoczów / Dominik Suder, Leszek Suder
  6. Blitzkrieg / Michał Brzęczek, Tomasz Koliński
  7. Obiboki Team / Andrzej Pletnicki, Piotr Gałosz
  8. C19 / Radosław Rychły, Tomasz Mizia
  9. Leśne Wiewiórki / Jonasz Kuminek, Dawid Podżorski
  10. Paka / Paulina Bujok, Władysław Kahanek
  11. Monemi / Monika Urbaniak, Mariusz Sobol
  12. Kamień / Irek Pawełek, Wojciech Drabiniok
  13. FoFO / Jacek Grzybek, Sebastian Wawrzyński
  14. Team XD / Dariusz Grabowski, Kamil Przegendza
  15. Lysica / Michał Holienka, Mario Kovac
  16. Spagety / Kamil Hustak, Lubomir Sugar
  17. Drink Team / Sebastian Łasak, Łukasz Beńko
  18. Cichociemni / Łukasz Kala, Piotr Waniek
  19. Bielska 46 / Karol Podlak, Dawid janoszek

🟢GOALIE WAR:

  1. Michał Brzęczek
  2. Mario
  3. Arek Pitak
  4. Tomek Sapela
  5. Sylwia Zwierko
  6. Karina Zwierko
  7. Marek Zwierko
  8. Marek Borecki
  9. Mirosław Kielar
  10. Kamil Chalczyński
  11. Gregi – Grzegorz Zawiłowicz
  12. Łukasz Bombol
  13. Marek Milewski
  14. Tomasz Lesiński
  15. Paweł Winkowski
  16. Jarosław Oreszuk
  17. Mateusz Mazur
  18. Mateusz Gawlik
  19. Michał Lipiński
  20. Adrian Wiecheć
  21. Sebastian Tyszkiewicz
  22. Michał Holienka
  23. Mario Kovac
  24. Kamil Hustak,
  25. Lubomir Sugar
  26. Mateusz Bechaj
  27. Bartłomiej Bartoszek
  28. Sebastian Koćwin
  29. Tomasz Mizia
  30. Michal Stasiov
  31. Jaroslav Holik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.