Ekipa turnieju

marcin2
Marcin Ścibik
Szef turnieju

Pomysłodawca i szef turnieju. Założyciel AKFS Zamarski oraz ZamarskiTV. Wiceprezes Stowarzyszenia Miłośników Zamarsk. Współorganizator wielu wydarzeń w Zamarskach, m.in. Świynto Dziedziny. Właściciel Agencji marketingowej Adplanet. Odpowiedzialny za całokształt turnieju - głównie za marketing, format turnieju oraz pozyskiwanie sponsorów. Administrator strony pucharsoltysa.pl.

soltys1
Klaudiusz Zawada
Sołtys wsi Zamarski

Sołtys wsi Zamarski. Członek zarządu turnieju. Wielki społecznik oraz inicjator wielu przedsięwzięć, m.in. Świynto Dziedziny, Zamarskie Biesiadowanie, kino plenerowe. Współorganizator turnieju, który wspiera od samego początku. Dzięki jego działaniom wieś Zamarski jest doceniania w całym kraju. "Sołtys Roku 2017" w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów oraz „Gazetę Sołecką”. Prezes Stowarzyszenia Miłośników Zamarsk.

brzeczo
Michał Brzęczek
Biuro techniczne

Członek zarządu turnieju, kierownik Turnieju Amatorów i sekretarz AFKS Zamarski. Strażak OSP Zamarski oraz prowadzący MDP Zamarski. Uczestnik turnieju od pierwszej edycji. Aktywnie uczestniczy w organizacji turnieju od II edycji.

kolin
Tomasz Koliński
Biuro techniczne

Członek Zarządu turnieju oraz zawodnik AKFS Zamarski. Aktywnie uczestniczy w organizacji turnieju od II edycji. Wykonawca nagrody "Fooscalibur". 

adi1
Adrian Wiecheć
Biuro zawodów

Członek Zarządu turnieju i przewodniczący biura zawodów. Zawodnik AKFS Zamarski. Związany z turniejem od III edycji.

snopkowski
Marcin Snopkowski
Główny sędzia

Wieloletni licencjonowany sędzia i utytułowany zawodnik Toruński Klub Futbolu Stołowego, organizator turniejów i reprezentant Polski. Posiada na swoim koncie wiele sukcesów krajowych oraz na arenie międzynarodowej.

nati
Natalia Pustówka
Biuro techniczne

Członkini Zarządu turnieju. Zawodniczka AKFS Zamarski. Związana z turniejem od IV edycji oraz turniejem amatorów od I edycji.

686
Damian Leśniak
Biuro zawodów

Członek biura zawodów. Zawodnik AKFS Zamarski. Związany z turniejem od V edycji oraz z turniejem amatorów od I edycji.

paulina1
Paulina Śliwka
Biuro zawodów

Członkini biura zawodów. Związana z turniejem od IV edycji oraz z turniejem amatorów od I edycji.

lukasz
Łukasz Kowalczuk
Biuro zawodów

Członek biura zawodów. Właściciel "Domowej Wędzarni", która dostarcza swoje wyroby do strefy kulinarnej turnieju. Związany z turniejem od III edycji.

piter
Piotr Palac
Wsparcie turnieju

Członek AKFS Zamarski. Aktywnie uczestniczy w organizacji turnieju od II edycji. "Pomocna dłoń turnieju". Właściciel firmy MW Technology, która jest jednym ze sponsorów turnieju.

Przy organizacji turnieju pomagają również pozostali członkowie AKFS Zamarski oraz mieszkańcy Zamarsk, za co BARDZO MOCNO DZIĘKUJEMY!

Scroll to Top