Puchar Sołtysa w futbolu stołowym

Marcin Ścibik

Pomysłodawca i szef turnieju. Założyciel AKFS Zamarski oraz ZamarskiTV. Członek Stowarzyszenia Miłośników Zamarsk. Współorganizator wielu wydarzeń w Zamarskach. Właściciel Agencji marketingowej Adplanet oraz sklepu rosengart.pl. Odpowiedzialny za całokształt turnieju – głównie za marketing, lokalizację oraz pozyskiwanie sponsorów. Administrator strony pucharsoltysa.pl.

Puchar Sołtysa w futbolu stołowym

Klaudiusz Zawada

Sołtys wsi Zamarski. Członek zarządu turnieju. Wielki społecznik oraz inicjator wielu przedsięwzięć. Współorganizator turnieju, który wspiera od samego początku. Dzięki jego działaniom wieś Zamarski jest doceniania w całym kraju. „Sołtys Roku 2017” w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów oraz „Gazetę Sołecką”. 

Puchar Sołtysa w futbolu stołowym

Michał Brzęczek

Członek zarządu turnieju i sekretarz AFKS Zamarski. Strażak OSP Zamarski oraz prowadzący MDP Zamarski. Uczestnik turnieju od pierwszej edycji. Aktywnie uczestniczy w organizacji turnieju od II edycji. Odpowiedzialny za sprawy techniczne turnieju i stoły turniejowe. 

Puchar Sołtysa w futbolu stołowym

Tomasz Koliński

Członek Zarządu turnieju oraz zawodnik AKFS Zamarski. Uczestnik turnieju od drugiej edycji. Aktywnie uczestniczy w organizacji turnieju od II edycji. Odpowiedzialny za logistykę turnieju. 

Puchar Sołtysa w futbolu stołowym

Adrian Wiecheć

Członek Zarządu turnieju i przewodniczący biura zawodów. Zawodnik AKFS Zamarski. Związany z turniejem od III edycji. Odpowiedzialny za biuro zawodów w dniu turnieju, system rozgrywek i rejestrację wyników.

Puchar Sołtysa w futbolu stołowym

Piotr Palac

Członek AKFS Zamarski. Uczestnik turnieju od drugiej edycji. Aktywnie uczestniczy w organizacji turnieju od II edycji. „Pomocna dłoń turnieju”. Właściciel firmy MW Technology, która jest jednym ze sponsorów turnieju.

Puchar Sołtysa w futbolu stołowym

Łukasz Kowalczuk

Członek biura zawodów. Właściciel „Domowej Wędzarni”, która dostarcza swoje wyroby do strefy kulinarnej turnieju. Związany z turniejem od III edycji. Odpowiedzialny za nadzór nad przebiegiem zawodów oraz rejestrowanie wyników. 

Puchar Sołtysa w futbolu stołowym

Paulina Śliwka

Członek biura zawodów. Związana z turniejem od IV edycji oraz z turniejem amatorów od I edycji. Odpowiedzialna za nadzór nad przebiegiem zawodów oraz rejestrowanie wyników. 

Przy organizacji turnieju pomagają również pozostali członkowie AKFS Zamarski oraz mieszkańcy Zamarsk, za co BARDZO MOCNO DZIĘKUJEMY!