Zapisz się

Zapisz się na I edycję turnieju amatorów

05.11. 2022, godz. 11:00 | OSP Zamarski, ul. Główna 1

  • W turnieju mogą uczestniczyć tylko zawodnicy niewidniejący w oficjalnych rankingach oraz prezentujący poziom amator.
  • Jeśli do 3 dni roboczych od daty wypełnienia formularza nie otrzymałeś / aś mailowego potwierdzenia, to bardzo prosimy o kontakt na info@pucharsoltysa.pl.
  • Warunkiem uczestnictwa osób niepełnoletnich jest dostarczenie w dniu turnieju pisemnej zgody rodziców/ opiekunów prawnych zawodników. (wzór zostanie przesłany wraz z potwierdzeniem zgłoszenia)
  • Jedna kategoria = jedno zgłoszenie

Formularz zgłoszeniowy

UWAGA! Dzieci pow. 5 lat a poniżej 130cm wzrostu będą grać na dziecięcym stole.
Dotyczy tylko zgłoszenia do kategorii Junior
Warunkiem uczestnictwa osób niepełnoletnich jest dostarczenie w dniu turnieju pisemnej zgody rodziców/ opiekunów prawnych zawodników. (wzór zostanie przesłany wraz z potwierdzeniem zgłoszenia)

DANE DO PRZELEWU:
Stowarzyszenie Miłośników Zamarsk , nr rachunku: 56 8113 1017 2003 0176 5391 0001. W tytule należy wpisać „DAROWIZNA - NAZWA DRUŻYNY lub NAZWISKO OSOBY.
UWAGA! Czas przelewu na konto bankowe to 14 dni od daty zgłoszenia. (Decyduje data księgowania). Po upłynięciu tego terminu i braku opłaty zgłoszenie zostanie usunięte.
Warunkiem poprawnego zgłoszenia jest akceptacja treści regulaminu turnieju
Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Miłośników Zamarsk ul. Główna 1, Zamarski 43-419, NIP: 54823950332. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu dokonania zgłoszenia turniejowego i obsługi tego zgłoszenia. Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Twoich danych można kierować na adres: info@pucharsoltysa.pl